Podstawowe różnice między pistoletami manualnymi

Pistolety manulane zostały starannie zaprojektowane, aby zaspokoić potrzebę bezpieczeństwa, łatwości obsługi oraz skuteczności najbardziej wymagających klientów. Charakteryzują się one wysoką wydajnością w oparciu o ich niski opór przepływu w połączeniu z prostotą użytkowania oraz ekonomiczną ceną. Ze względu na ich cechy, mogą one znaleźć zastosowanie nawet przy wysokich transferach paliwa jak również przy pracy grawitacyjnej. Pistolety wyposażone są w dźwignię bezpieczeństwa, zdejmowaną blokadę spustu i są dostępne z rozmaitymi złączkami gwintowymi oraz zredukowaną wylewką na benzynę bezołowiową.

1Wersja Self 2000 do dziś jest punktem odniesienia w dziedzinie pistoletów do ręcznego  dozowania paliwa. Wyposażone w wytrzymałą, aluminiową obudowę ze zintegrowanym złączem obrotowym wykazują możliwości przepływu do 120 l/min.

 

2Wersja Self 3000 posiada odporny, aluminiowy korpus w połączeniu z anty-wstrząsową plastikową powłoką, która ułatwia obsługę użytkowania powodując uchwyt wygodny w przytrzymywaniu nawet przy niskich temperaturach. Zintegrowane złącze obrotowe gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa. Pistolet ten posiada możliwości przepływu do 150 l/min. Dzięki redukcji mocy potrzebnej do otwarcia zaworu, Self 3000 może być wykorzystywany do transferu cieczy o ciśnieniu roboczym do 10 bar.

Plastikowa wersja z przepływem do 80 l/min jest również dostępna. Jak i zarówno wersja na wodę i płyny spożywcze.

3        4        5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *